A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: chmod(): Permission denied

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 193

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sadeinternet.com/httpdocs/application/controllers/About.php
Line: 7
Function: __construct

File: /var/www/vhosts/sadeinternet.com/httpdocs/index.php
Line: 316
Function: require_once

Hakkımızda - Sade İnternet

1997 yılından beri sektör tecrübesi olan ve 2005 yılında faaliyete geçen Orbit Bilgisayar ve Network Hizmetleri,Bilişim sektörünün birçok dalında hizmet veren teknoloji firmasıdır.Küçük ve orta ölçekli firmaların bilgi işlem departmanı olarak faaliyet göstermektedir.

Müşterilerinin; Network Çözümleri, bilişim noktasında ihtiyaç duyabilecekleri, donanım, yazılım, internet ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır, Bu konulardaki bilgi birikimi ile en doğru çözümleri müşterileri için sağlamaktadır.

Network Çözümleri konusunda kendi bünyesinde ekibi ile son kullanıcı olarak tabir edilen tekil ve kurumsal müşterilere de proje dışı ürün ve hizmet sağlamaktadır.Dünya markaları HP, DELL, TOSHIBA, Acer ve IBM bilgisayar sistemleri günümüz bilgi işlem teknolojisinin gerektirdiği yüksek kaliteye ve performansa sahip olan tescilli markalarının satış ve servisini yapmaktadır.

Hazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermektedir.12 aya kadar taksit imkânları ve markaya özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.Bilgisayar sistemlerimiz ürün ithalatçılarının minimum 2 yıl parça garantisi altındadır. Bilgisayarlarımız müşteri adresinde 1 saatlik teknik eğitimi verilerek teslim edilir.

Her marka ve model bilgisayarlarınız için model yükseltme işlemleriniz, ek bir servis ücreti ödemeden yapılmaktadır.